X
تبلیغات
زولا
بوی بهار
باور نمی‌کردم در نهایت می‌توان آغاز شد
آرشیو
تعداد بازدیدکنندگان : 81201


Powered by BlogSky.com

پنج‌شنبه 7 تیر‌ماه سال 1386
در پاسخ یکی از خواهران عزیز!

در پاسخ یکی از خواهران عزیز!

۱. خواهر عزیز دلزدگی کاملا طبیعی است. تنها من و شما نیستیم که . میلیونها انسان هستند با خصوصیات اخلاقی مختلف. شما متاسفانه همه را با خود می‌سنجید.

۲.هر خانمی به هر دلیلی می‌تواند با هر مردی که خواست ازدواج شرعی داشته باشد حالا به خاطر هوس یا هر چیز دیگر.

۳.اجازه مرد از زن اولش یک امر قانونی است و ربطی به شرع ندارد و اگر اجازه نگرفت فقط شش ماه زندان را باید تحمل کند و الا عقاب شرعی ندارد.

۴.من خدا را شاهد می‌گیرم که اولا در اکثرشهرهای کوچیک و بزرگ دوست قاضی دارم و گزارشهای تکان دهنده تر از اینها هست که نمی شود گفت و این سه داستان نه تنها یک مورد بلکه موارد زیادی داشته است. شما باید بدانید در این جامعه ما چه می‌گذرد خواهر عزیز!مجلات و روزنامه ها را بخوانید و ببنید چه اتفاقاتی در این دور وبر ما می‌افتد.

۵. دلزدگی، وسوسه و دلسوزی زنی به زنی دیگر همه اینها طبیعی است و معیار نوع انسان است، نه شما که این قدر احساساتی حرف می‌زنید.

۶. من از طرز نوشتن خود هم دفاع نمی‌کنم. متاسفانه شاید نتوانستم حق مطلب را ادا کنم و احتمالا همین خود منشاء اعتراضات شما می‌باشد.

۷. باز تکرار می‌کنم ازدواج موقت دارویی نیست که به هر کسی تجویز شود، بلکه برای بیمارانیست که به مرضهایی چون هوس و دلزدگی و غیره مبتلا شده اند و می‌خواهند کاری بدتر از این انجام بدهند.مثل فحشاء و منکرات دیگر!

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
عناوین آخرین یادداشت ها